Huishoudartikelen - Kleinhandel in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (243)
Brussel (93)
Henegouwen (213)
Limburg (157)
Luik (165)
Luxemburg (60)
Namen (88)
Oost-Vlaanderen (276)
Vlaams-Brabant (147)
Waals-Brabant (43)
West-Vlaanderen (234)


 

Huishoudartikelen - Kleinhandel in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |


Elektro Dockx BVBA
Itegembaan 116
2590 Berlaar

T: 03 - 4821037
F: 03 - 4225820

E: elektrodockx@telenet.be

Elektro Geel NV
Stationsstraat 66
2440 Geel

T: 014 - 580118
F: 014 - 590686

E: elektro.geel.nv@pandora.be

Elektro Meerhout BVBA
Goorstraat 8
2450 Meerhout

T: 014 - 300367
F: 014 - 303934

E: elektro.meerhout@telenet.be

Elektro-Service
Sauvegardestraat 45
2870 Ruisbroek

T: 03 - 8863552
M: 0476 - 604750
F: 03 - 8863552

E: robin76@telenet.be

FDR-Elektro
Stefaniestraat 8
2018 Antwerpen

M: 0495 - 408044

E: info@fdr-elektro.be

Fierens
Vremdesesteenweg 21
2530 Boechout

T: 03 - 4553844
F: 03 - 4553844

E: fierens.electro@pandora.be

Forier Isabelle
Frans Broersstraat 26
2800 Mechelen

T: 015 - 204868
M: 0478 - 330124

E: isabelle.forier@telenet.be

Frigo Electronics BVBA
Putse Baan 26c
2040 Antwerpen

T: 03 - 5680842
F: 03 - 5680748

E: frigo.electronics@excellent.be

Frigo Shop Laurijssen
Turnhoutsebaan 346
2110 Wijnegem

T: 03 - 3536682
F: 03 - 3533463

E: frigoshop@skynet.be

Geeraerts André
Dorp 106
2820 Bonheiden

T: 015 - 513380
F: 015 - 529403

E: geeraerts_electro@hotmail.com

Geronika Elektro NV
Antwerpsesteenweg 312
2390 Westmalle

T: 03 - 3117274
F: 03 - 3117212

E: info@geronika.be

Goovaerts W NV
Jodenstraat 40
2270 Herenthout

T: 014 - 511266
F: 014 - 512390

E: waltergoovaertsherenthout@skynet.be

Guynico BVBA
Antwerpsesteenweg 392-394
2660 Hoboken

T: 03 - 8275573
F: 03 - 8287387

E: guynico@telenet.be

Handyman
Wijnegem Shopping Center
2110 Wijnegem

T: 03 - 3541694

E: handyman.wijnegemshopping@handyman.be

Handyman Mortsel BVBA
Statielei 32
2640 Mortsel

T: 03 - 8885551
F: 03 - 8885551

E: mortsel@handyman.be

Havermans Elektro BVBA
Paradijzen 2
2222 Wiekevorst

T: 014 - 260930
F: 014 - 260930

E: frans.havermans@pandora.be

Hellemans & C° BVBA
Provinciale Steenweg 457
2627 Schelle

T: 03 - 8872019

E: frank.hellemans@pandora.be

Herotronics NV
Verdussenstraat 62
2018 Antwerpen

T: 03 - 2376757
F: 03 - 2372155

E: herotronics@pandora.be

Huis Roma BVBA
Turnhoutsebaan 246
2140 Borgerhout

T: 03 - 2354144
F: 03 - 2711346

E: huis.roma@telenet.be

In de Pik BVBA
Statielei 74
2640 Mortsel

T: 03 - 4499752

E: indepik@telenet.be

Inpa-Design
Suikervoetpad 33
2040 Antwerpen

M: 0496 - 751318

E: info@inpa-design.be

J.H.D. BVBA
Leuvensebaan 206
2580 Putte

T: 015 - 760876
F: 015 - 760976

E: jhdelektro@skynet.be

Jan Halffman-Hersteldienst Groothuishoudelectro BVBA
Heistsebaan 7
2222 Itegem

T: 015 - 225055
M: 0473 - 585763
F: 015 - 225066

E: jan.halffman@skynet.be

Jan Van Der Goten
Berkelei 56
2860 Sint-Katelijne-Waver

T: 015 - 290185
M: 0496 - 306813

E: info@mijnwasmachien.be

Jochems Electro
Weverstraat 42
2990 Loenhout

T: 03 - 6697553

E: electro.jochems@scarlet.be

K2
Jules Moretuslei 169
2610 Wilrijk

T: 03 - 2938947

E: randygiorgiadis@hotmail.com

Keukenlust BVBA
Hovestraat 1
2370 Arendonk

T: 014 - 677239
F: 014 - 670523

E: info@keukenlust.be

Lambrechts Electro BVBA
Looiweg 1
2310 Rijkevorsel

T: 03 - 3146102
F: 03 - 3146002

E: info@lambrechtselectro.be

Loos J Hersteldienst
Grote Steenweg 61
2560 Kessel

T: 03 - 4807096
F: 03 - 4893277

E: jurgen.loos@skynet.be

MB Paintings BVBA
Lage Vosbergstraat 10
2840 Rumst

T: 015 - 202270
M: 0476 - 546393
F: 015 - 460791

E: schilderwerkenmb@telenet.be

Meys Electro NV
Cuylitsstraat 17-19
2018 Antwerpen

T: 03 - 2376566
F: 03 - 2480382

E: meys.elektro@telenet.be

Peetermans Luc
Wijnegemsteenweg 38
2160 Wommelgem

T: 03 - 3540950
F: 03 - 3532525

E: lucpeetermans@telenet.be

Peeters Electro BVBA
Elsum 80
2440 Geel

T: 014 - 589876
F: 014 - 590606

E: peetersgino@pandora.be

Princess Interieur
Kesselsesteenweg 87
2500 Lier

T: 03 - 4882244
F: 03 - 4882243

E: info@princessinterieur.be

R B M S BVBA
Molenbaan 204
2900 Schoten

T: 03 - 6520072

E: rikellentrik1@telenet.be

Release Beeld & Geluid
Mechelsesteenweg 24
2550 Kontich

T: 03 - 4572904

E: release@pandora.be

Rena Ware Service
Bouwenstraat 36
2547 Lint

T: 03 - 2895374
F: 070 - 423505

E: renawareservice@telenet.be

Select Electro BVBA
Bergen 69
2370 Arendonk

T: 014 - 690690
F: 014 - 699699

E: info@selectelectro.be

Sertyn NV
Abdijstraat 135
2020 Antwerpen

T: 03 - 2377032
F: 03 - 2169747

E: sertyn@pandora.be

Smets Electro BVBA
Markt 9
2460 Kasterlee

T: 014 - 850754
F: 014 - 850731

E: info@electrosmets.be

Strings & Things
Bresstraat 12
2018 Antwerpen

T: 03 - 2908554

E: luke.guitars@telenet.be

Stunt Shop
Isschotweg 6
2222 Itegem

T: 015 - 339055
M: 0485 - 689995
F: 015 - 339055

E: inbouwapparatuur@hotmail.com

Teleabonnee BVBA
Stationsstraat 35
2950 Kapellen

T: 03 - 6643890
F: 03 - 6652057

E: teleabonnee@telenet.be

Topelectro BVBA
Retiesebaan 10
2460 Kasterlee

T: 014 - 851167
F: 014 - 853332

E: topelectro.verheyen@skynet.be

Vaes
Charlottalei 47
2620 Hemiksem

T: 03 - 8875976
M: 0495 - 210452
F: 03 - 8875976

E: supermichel@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?