Huishoudartikelen - Kleinhandel in de regio Limburg
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (244)
Brussel (93)
Henegouwen (213)
Limburg (157)
Luik (165)
Luxemburg (60)
Namen (88)
Oost-Vlaanderen (276)
Vlaams-Brabant (146)
Waals-Brabant (43)
West-Vlaanderen (234)


 

Huishoudartikelen - Kleinhandel in de regio Limburg



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 |


E.D.G. (Electro Distributie Genk) NV
Vaartstraat 11
3600 Genk

T: 089 - 869030
F: 089 - 359292

E: edg.nv@skynet.be
W: http://www.edg.be/

EP Electronics
Hulsterweg 28
3980 Tessenderlo

T: 013 - 673191
F: 013 - 673192

E: ep-electronics@telenet.be
W: http://www.ep-electronics.be/

Servilux
Vissersstraat 11
3500 Hasselt

T: 011 - 281780
F: 011 - 281791

E: info@servilux.be
W: http://www.servilux.be/

Vanhove Electro
Koolmijnlaan 264
3582 Koersel

T: 011 - 421254
F: 011 - 452056

E: info@electrovanhove.be
W: http://www.electrovanhove.be/

't Hulsenhof
Hulzenstraat 85
3570 Alken

T: 011 - 315344
F: 011 - 315344

E: info@imba.be

Bauknecht Center Kempeneers
Klein Tegelrijstraat 77
3850 Nieuwerkerken

T: 011 - 686296
F: 011 - 683470

E: bck@pandora.be

Billen Electro Center NV
Dorpsstraat 55
3830 Wellen

T: 012 - 210398
F: 012 - 210396

E: billen.electro@pandora.be

BJC Service Center Cillen Jean
Oude Molenweg 1
3665 As

T: 089 - 659224
M: 0478 - 913666
F: 089 - 650197

E: jcillen@scarlet.be

Bowilek Elektro
Hamonterweg 183
3930 Achel

T: 011 - 445122
F: 011 - 622241

E: jan@bowilek.be

Corner Electro
Kempenplein 16-18
3910 Neerpelt

T: 011 - 570170
F: 011 - 646643

E: electro@corner.be

Coteur Electro NV
Grootstraat 113
3570 Alken

T: 011 - 312655
F: 011 - 316652

E: electro.coteur.nv@telenet.be

Cox Elektro NV
Koolmijnlaan 7
3580 Beringen

T: 011 - 422618
F: 011 - 455114

E: herman.cox@pandora.be

Culina Kookshop
Kempische Steenweg 7
3500 Hasselt

T: 011 - 523283
F: 011 - 525878

E: info@culina.be

Culinare
Bergerstraat 106
3680 Neeroeteren

T: 089 - 863136
F: 089 - 868427

E: helene@culinare.be

Cuypers Elektro NV
Kerkhovensesteenweg 336
3920 Lommel

T: 011 - 341570
F: 011 - 342443

E: elektrocuypers@advalvas.be

Da-Rogi & co
Keistraat 65
3740 Kleine-Spouwen

M: 0477 - 227431

E: domenique.tigani@skynet.be

Degros D
Sint-Truidersteenweg 439
3840 Hoepertingen

T: 012 - 745829
M: 0474 - 341010

E: degros.d@skynet.be

Dubie
Sint-Hubertusstraat 38
3730 Sint-Huibrechts-Hern

T: 012 - 210480
M: 0477 - 311666

E: electroshop.hoeselt@gmail.com

Elco Janssen BVBA
Mosselerlaan 55
3600 Genk

T: 089 - 353004
F: 089 - 304410

E: elcojanssen@yucom.be

Electro Boden VOF
Rode Kruislaan 13
3740 Mopertingen

T: 089 - 418890
M: 0479 - 255451
F: 089 - 418890

E: electro.boden@telenet.be

Electro Fons NV
Achttiende Oogstwal 21
3700 Tongeren

T: 012 - 237952
F: 012 - 237952

E: expert@pandora.be

Electro Geuens NV
Hasseltsebaan 64
3940 Hechtel-Eksel

T: 011 - 732307
F: 011 - 731400

E: electro.geuens@skynet.be

Electro Hauben
Ketsingerdries 28
3700 Berg

M: 0496 - 286920

E: hauben.yves@village.uunet.be

Electro Meyen BVBA
Diesterstraat 61-63
3980 Tessenderlo

T: 013 - 667006
F: 013 - 661036

E: electromeyen@pandora.be

Electro Reynders
Emiel Van Dorenlaan 120
3600 Genk

T: 089 - 385413
F: 089 - 362758

E: reynderssteven@skynet.be

Electro Smets Dominique BVBA
Sint-Truidersteenweg 374
3700 Tongeren

T: 012 - 233170
F: 012 - 241570

E: electro.smets@excellent.be

Electro Stylman
Stationsstraat 95
3620 Lanaken

T: 089 - 714645
F: 089 - 722999

E: stylman@exellent.be

Electro Vandormael BVBA
Nicolaylaan 91
3970 Leopoldsburg

T: 011 - 341854
F: 011 - 342754

E: info@electrovandormael.be

Elektriciteitswerken Demandt Erwin
Grootrootstraat 2
3680 Neeroeteren

T: 089 - 861715
M: 0477 - 831324

E: erwindemandt@gmail.com

Elektro 2000 BVBA
Grote Baan 462
3530 Helchteren

T: 011 - 605995
F: 011 - 605996

E: elektro2000@exellent.be

Elektro Centrum NV
Klokstraat 25
3600 Genk

T: 089 - 355341

E: ecgenk@telenet.be

Elektro Pierre Leuraers NV
Kukkelbosstraat 15
3590 Diepenbeek

T: 011 - 323552

E: leuraers.pierre@skynet.be

Elektro Sleven BVBA
Venlosesteenweg 363
3640 Kinrooi

T: 089 - 567634
F: 089 - 561017

E: info@elektro-sleven.be

Elektro Vanherf
Sint-Servaasstraat 24
3770 Zichen-Zussen-Bolder

T: 012 - 458005
M: 0474 - 937243
F: 012 - 458005

E: patrickvanherf@skynet.be

Evers NV
Genkerbaan 140-144
3520 Zonhoven

T: 011 - 813326
F: 011 - 812807

E: evers@selexion.be

Fertolek BVBA
Koning Leopoldlaan 46
3920 Lommel

T: 011 - 544138
F: 011 - 552711

E: fertolek@scarlet.be

Gijbels-Creemers
Schaapsweg 76
3550 Heusden

T: 011 - 425223
F: 011 - 428395

E: gijbels.creemers@skynet.be

Globo NV
Boogschuttersstraat 13
3960 Bree

T: 089 - 461462
F: 089 - 468986

E: info@globo.be

GM Elektro
Riddersbaan 12
3665 Niel-bij-As

T: 089 - 656343
M: 0475 - 482268
F: 089 - 656346

E: gm.electro@skynet.be

Grammen Lux NV
Luikersteenweg 181
3800 Brustem

T: 011 - 683991
F: 011 - 673884

E: emiel.grammen@skynet.be

Het Onderdelenhuis NV
Demerstraat 8
3590 Diepenbeek

T: 011 - 323773
F: 011 - 331627

E: info@onderdelenhuis.be

Huis Fokker
Vennestraat 156
3600 Genk

M: 0475 - 335963

E: huis.fokker@pandora.be

Jannis Elektro
Roosendijk 115
3910 Neerpelt

T: 080 - 020375
M: 0496 - 250532
F: 011 - 663715

E: herstel@mjannis.be

Kaerts Koen Elektro
Dijkstraat 40
3581 Beverlo

T: 011 - 402888

E: koenkaertselektro@telenet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?